Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
OK, nie pokazuj więcej
Serwis podróżniczy

Mają oko na Maroko

Data: 2015-04-09, Państwo: Maroko

Oko na Maroko

Z Łodzi do Afryki 23-letnim busem. Cel: postawić stopę w Afryce. Na taki pomysł wpadła szóstka przyjaciół z Łodzi.

Pasja podróżowania

Krystian, Kasia, Magda, Marlena i Przemek - to młodzi, pełni zapału ludzie, których połączyła wspólna pasja do podróżowania. Razem wpadli na pomysł, żeby odwiedzić Afrykę, odwiedzając przy tym wszystkie możliwe zakątki Europy. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że całą drogę chcą przemierzyć busem - Volkswagenem T4. Łączna trasa to ok 8000 km!

Nie ma rzeczy niemożliwych

- Chcemy udowodnić sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych i jednocześnie pokazać wszystkim, że o marzenia trzeba walczyć. Przy odrobinie optymizmu, chęci i zapału można zdziałać cuda - opowiada Krystian, lider grupy i główny pomysłodawca.

Wyprawa wyrusza w lipcu i potrwa cały miesiąc. Ekipa rozpoczęła już wielkie przygotowania i zakupiła charakterystycznego busa, który zostanie pomalowany w nietuzinkowy sposób (zobaczymy to w przyszłości na zdjęciach).

- Mieliśmy już chwile zwątpienia - niedawno popsuł nam się bus. Ale uparliśmy się, że jedziemy. W tej chwili trwa generalny remont naszego pojazdu. Mamy nadzieję, że już niedługo się zakończy, a my będziemy mogli zabrać się za ozdabianie go. Wszystkie pomysły są bardzo mile widziane - dodaje Krystian.

Travelster patronem medialnym wyprawy

Ponieważ lubimy nietuzinkowe pomysły i zawsze dopingujemy naszym czytelnikom w realizacji swoich marzeń, szczególnie tych związanych z podróżami, zgodziliśmy się zostać patronem medialnym wyprawy. Aktualności na temat wyprawy możecie śledzić na profilu wyprawy na naszym portalu.