Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
OK, nie pokazuj więcej
Serwis podróżniczy

Chorwacja plus apartament równa się wakacje

Data: 2014-12-22, Państwo: Chorwacja

Chorwacja

Jeśli wakacje w Chorwacji, to tylko w wakacyjnym apartamencie. Taki samodzielny wakacyjny lokal daje poczucie komfortu, niezależności oraz złudzenie, że na chwilę staliśmy się mieszkańcami miejsca, które wprawdzie zawsze marzyło nam się jako miejsce stałego pobytu, ale cóż, nie było okazji i czasu pomyśleć o przeprowadzce. Teraz, szczęśliwi urlopowicze, przez chwilę czujemy się jak autochtoni. Do naszej dyspozycji jest w pełni wyposażone mieszkanie z aneksem kuchennym, zapleczem sanitarnym, często z basen, grillem i ogrodem. Bywa – z przepięknym widokiem, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Wiele wakacyjnych apartamentów w Chorwacji to miejsca, w których akceptowane są zwierzęta; wiele oferuje dostęp do Internetu, parking, atrakcje, za które podczas pobytu w hotelu trzeba by płacić dodatkowo.

Dom z widokiem na morze

Chorwacja fascynuje Polaków od kilku już sezonów. Uwielbiamy ją w lecie, ale i zimą ulegamy urokowi tego niezwykłego kraju, w którym góry sąsiadują z morzem, a klimat jest stabilny i łagodny, a dni słonecznych i ciepłych jest w ciągu roku o wiele więcej, niż w kraju nad Wisłą. Kiedy więc znużeni zimową aurą zaczynamy szukać pomysłu na najbliższy urlop, zaczynamy zwykle od Chorwacji. Apartamenty Chorwacja to pierwsze hasło, jakie wrzucamy do internetowej wyszukiwarki w nadziei, że uda nam się zawczasu zarezerwować takie lokum, które spełni wszystkie nasze marzenia o domu z widokiem na morze. Wyszukiwarka odpowiada: www.edom.pl. Chorwacja dysponuje ogromną ilością wakacyjnych apartamentów doskonałej jakości i w przepięknych lokalizacjach.

Szczęście w pakiecie

Ceny nie są wygórowane, a porównaniu z cenami nad polskim morzem – wręcz niskie. W pakiecie otrzymujemy gwarantowaną pogodę, wyśmienitą kuchnię, bajeczne krajobrazy i możliwość poznania innej kultury. Samodzielne lokum na wakacje dostosowane do potrzeb twoich najbliższych? Tak, to jest pomysł o niebo lepszy, niż anonimowy hotel, w którym czujesz się nieco zagubiony i zostawiony sam sobie. Wakacyjny apartament w Chorwacji daje ci swobodę oraz możliwość robienia wszystkiego w swoim rytmie. To miejsce, w którym poczujesz się naprawdę dobrze: tutaj ty jesteś sterem, żeglarzem i okrętem. Nie ma znaczenia, w jakich godzinach pracuje hotelowa kuchnia – wstajesz i wolnym krokiem udajesz się do sklepu za rogiem po świeże bułki… Już niemal zapomniałeś, że twoje miejsce stałego pobytu to kraj chłodny i deszczowy.