Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
OK, nie pokazuj więcej
Serwis podróżniczy

Jesienna Irlandia, Dublin? Dlaczego nie!

Data: 2013-09-30, Państwo: Irlandia, Polska

Samolot

Źródło zdjęcia: www.sxc.hu, nitelife-d

Praktycznie wszyscy lubimy podróżować. Z chęcią zwiedzilibyśmy cały świat, jednak niestety często brakuje nam na to funduszy. Bardzo dobrą opcją w tej sytuacji są tanie linie lotnicze. Zanim przewoźnicy oferujący takie loty zagościli na naszym rynku, pojedyncze tradycyjne linie lotnicze były często monopolistami, którzy decydowali ostatecznie o cenach biletów lotniczych. Transport lotniczy był wówczas niedostępny dla dużej grupy osób. Wraz z pojawieniem się tanich linii lotniczych, sytuacja ta zmieniła się diametralnie i aktualnie ceny biletów i ostatecznie koszty naszych podróży zostały mocno obniżone. Ceny oferowane przez tanich przewoźników bardzo często sprawiają, iż transport lotniczy jest obecnie konkurencyjny w stosunku do innych form transportu, zapewniając jednocześnie szybkość, bezpieczeństwo oraz wygodę podróżowania.

Tanie linie lotnicze Aer Lingus to jedna z firm, z ofertą której warto się zapoznać. Oferta lotów tego przewoźnika jest niestandardowa i może przypaść do gustu niejednemu podróżującemu. Linie lotnicze Aer Lingus proponują między innymi tanie loty do Dublina w Irlandii, skąd podróż może być kontynuowana do Nowego Jorku w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Mamy tu więc możliwość podróżowania nie tylko po Europie, ale również międzykontynentalnie, co jest niespotykane w ofercie żadnych innych tanich linii.

Wspomniane tanie loty dostępne są w Polsce wyłącznie z dwóch portów lotniczych: Okęcie w Warszawie oraz Balice w Krakowie. Na terenie Polski należy zatem zrealizować dodatkowo przesiadkę, dojeżdżając do wybranego lotniska. Bilety lotnicze na omawiane trasy kupić można w biurach agentów pośredniczących lub znacznie szybciej i korzystniej – za pomocą strony internetowej, udostępnionej pasażerom przez linie Aer Lingus. Na stronie tej mamy możliwość wyszukaniu interesującego nas lotu i dokonania stosownej rezerwacji. Chcąc natomiast zdobyć jak najtańsze ceny biletów lotniczych, należy systematycznie analizować ofertę firmy oraz śledzić wszystkie pojawiające się promocje i rabaty. Podstawowa zasada jest taka, że decyzja o podróży musi być podjęta z dużym wyprzedzeniem. Każdorazowo przed wylotem, pasażerowie tanich linii lotniczych zobowiązani są do zapoznania się z ogólnymi warunkami lotu, określającymi w szczególności prawa i obowiązki nie tylko pasażera, ale również przewoźnika.