Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
OK, nie pokazuj więcej
Serwis podróżniczy

Conoce Mi Cuba czyli Poznaj moją Kubę

Data: 2013-03-25, Państwo: Kuba, Polska

Conoce mi Cuba

Źródło zdjęcia: www.facebook.com/conocemicubamusical

Kiedy za oknami zima, warto pomyśleć o czymś na rozgrzewkę. Co powiecie na gorące karaibskie rytmy, które przeniosą Was do Hawany - barwnej spolicy Kuby? 7 kwietnia 2013 roku o godz. 19.00 w Fabryce Trzciny w Warszawie odbędzie się jedyne w Polsce show o Kubie, zatytuowane "Conoce Mi Cuba", czyli "Poznaj moją Kubę".

Ten pierwszy w naszym kraju musical o Kubie, z prawdziwie latynoską obsadą, 8-osobową orkiestrą, 5 tancerzami i 5 wokalistami powstał w listopadzie 2012 roku. Każdy z tworzących go artystów pokazuje tu swoją ojczyznę: Kubę, Kolumbię, Meksyk i Peru, a publiczność nie tylko ogląda przedstawienie, ale także żywo w nim uczestniczy. El Son, el Casino, el Afro, el Bolero, la Guaracha i la Rumba – to wybrane gatunki muzyczne  rodem z Kuby, które będzie można poznać podczas spektaklu. Niepowtarzalny klimat ulic Hawany dopełnią ważne dla kubańczyków wątki religijne i społeczne smaczki.

Bilety na spektakl zakupić można za pośrednictwem portalu eventim.pl, w przedsprzedaży w cenie 65 pln oraz w dniu premiery, w kasie klubu, w cenie 85 pln.

Źródło: www.facebook.com/conocemicubamusical