Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
OK, nie pokazuj więcej
Serwis podróżniczy

Konferencja z Ministrem Turystyki Tunezji

Data: 2012-05-10, Państwo: Tunezja

Flaga Tunezji

Tunezja jest jednym z tych krajów, które Polacy wybierają jako miejsce swojego urlopu. Aktualnie kraj ten znalazł się na drodze budowania nowego porządku polityczno - gospodarczego oraz modernizowania sektora turystycznego. W ubiegłym roku w Tunezji miały miejsce ważne wydarzenia: Jaśminowa Rewolucja i pierwsze demokratyczne wybory.

Do Polski przyjedzie Minister Turystyki Tunezji, Elyes Fakhfakh. Celem tej wizyty jest przedstawienie sytuacji w kraju oraz zapewnienie polskich turystów o bezpieczeństwie i gotowości Tunezji do przyjęcia gości.

Z tej to okazji, Tunezyjski Urząd do spraw Turystyki w Warszawie zaprasza na konferencję prasową z udziałem Pana Ministra - dnia 17 maja 2012 o godzinie 17:15 w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, Salon Królewski (I piętro). Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w konferencji pod numerami telefonu: + 48 22 53 70 151/ 150.