Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
OK, nie pokazuj więcej
Serwis podróżniczy

Poznań za pół ceny

Data: 2012-04-23, Państwo: Polska

Poznań za pół ceny

Źródło zdjęcia: www.poznan.pl

W dniach od 28 do 29 kwietnia odbędzie się kolejna edycja akcji Poznań za pół ceny. Obecnie Poznań traktowany jest głównie jako miasto biznesowe. Ideą akcji jest poularyzacja walorów turystycznych Poznania i zachęcenie jak najszerszego grona osób do spędzenia weekendu w stolicy Wielkopolski. Duża liczba atrakcji dostępnych w Poznaniu i okolicach pozwoli na miłe spędzenie czasu nie tylko w sobotę i niedzielę ale równiez w pozostałe dni dugiego weekendu majowego.

Akcja organizowana jest ok 2008 roku i z roku na rok liczba partnerów biorących udział w akcji jest coraz większa. W tym roku, "za pół ceny" zwiedzić można m.in.: Makiety Dawnego Poznania, Muzeum Archeologiczne, Galeria Malarstwa i Rzeźby, Muzeum Instrumentów Muzycznych, Muzeum Historii Miasta Poznania, Muzeum Etnograficzne, Muzeum Motoryzacj, Twierdzę Poznań, Centrum Wycieczkowe LECH, Nowe Zoo czy Palmiarnię Poznańską. Do akcji dołączyły również Teatr Nowy i Teatr Polski w Poznaniu, Termy Maltańskie oraz Kino 5D Extreme (w Kupcu Poznańskim). Pełna lista partnerów akcji dostępna jest na portalu www.poznan.pl.

Źródło: www.poznan.pl