Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
OK, nie pokazuj więcej
Serwis podróżniczy

Festiwal Podróżniczy 'Na rozdrożach'

Data: 2012-03-14, Państwo: Polska

Festiwal Podróżniczy 'Na rozdrożach'

Źródło zdjęcia: www.na-rozdrozach.eu

W dniach 26-29 kwietnia 2012 w Kielcach odbędzie się VIII edycja Festiwalu Podróżniczego "Na rozdrożach", którego celem jest zgromadzenie osób ciekawych świata, które z zainteresowaniem oglądają prezentacje różnorodnych wypraw przygotowane przez zaproszonych prelegentów i zdobywają wiedzę na temat miejsc, które podróżnicy odwiedzili. Wśród prelegentów będzie można dostrzec amatorów wycieczek, którzy zaczynają swoją przygodę z podróżą, a także wytrawnych podróżników, mających na swoim koncie już sporo osiągnięć w tej dziedzinie.

W programie tegorocznej edycji Festiwalu znajdą się prezentacje i relacje z wypraw do Meksyku, Pustyni Atacamy, podróży rowerowej po Azji i Afryce, wyprawy nurkowej w Tajlandii, Filipinach i Indonezji i wiele innych. Oprócz bloku relacji z wypraw, zorganizowana zostanie także giełda ofert turystycznych, kiermasz sprzętu turystycznego, wystawy fotografii, przegląd filmów i fotokastów podróżniczych oraz imprezy plenerowe: rajd z ogniskiem integracyjnym, plener fotograficzny, cykl warsztatów foto-video i konkursy z nagrodami.

Wstęp na wszystkie imprezy Festiwalu jest bezpłatny.

Źródło: www.na-rozdrozach.eu