Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
OK, nie pokazuj więcej
Serwis podróżniczy

Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2011

Data: 2011-10-12, Państwo: Polska

Tour Salon 2011

Źródło zdjęcia: www.tour-salon.pl

W dniach od 19 do 22 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 22 edycja targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2011. Targi podobnie jak w ubiegłym roku potrwają cztery dni: dwa pierwsze przeznaczone będą dla profesjonalistów, a kolejne dwa - dla szerokiej publiczności. Zwiedzający jak zwykle, będą mieli możliwość zapoznania się z nowinkami z branży turystycznej oraz poznania najnowszych ofert i produktów turystycznych.

Odwiedzający targi będą mogli ponadto poznać historię odkrycia i eksploracji kaniunu Colca, dowiedzieć się co to jest questing, poznać tajniki sztuki taniego latania, wziąć udział w XX Przeglądzie Książki Turystycznej i Krajoznawczej oraz II Poznańskim Festiwalu Podróży i Fotografii, a także spotkać się z gościem specjalnym targów - Wojciechem Cejrowskim. W programie przewidziano także szereg konferencji i odczytów na tematy m.in.: "Ryzyko Przelotów Grupowych", "Zachodniopomorski Szlak Żeglarski", "Irytacja w turystyce. Zakupy grupowe i social media", "Symbole i znaki w życiu Marokańczyków", "Bezpieczna podróż. Jak się przygotować?".

Krajem partnerskim Tour Salon 2011 zostało Maroko, które podczas targów prezentowało będzie swoją pełną ofertę turystyczną.

Źródło: www.tour-salon.pl