Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
OK, nie pokazuj więcej
Serwis podróżniczy

Wycieczka Peru, Boliwia, Chile z biurem podróży Logos Tour

Data: 2019-03-11, Państwo: Boliwia, Chile, Peru

Wycieczka Peru, Boliwia, Chile

Chile, państwo położone w zachodniej części Ameryki Południowej, z roku na rok nabiera na popularności. Graniczące z Peru, Boliwią i Argentyną, ze stolicą w Santiago, to obszar głównie górzysty, z niezwykle urozmaiconą florą i fauną. To także miejsce, w którym to spotykają się bardzo różnorodne klimaty, od tych niezmiernie suchych do najbardziej deszczowych.

Wycieczka Peru, Boliwia, Chile z biurem podróży Logos Tour

  • Chile, Argentyna, Urugwaj, Paragwaj, Brazylia,
  • Brazylia, Argentyna, Chile dla Koneserów.

Powyższe wycieczki, to tylko niektóre z ofert, które przygotowało Biuro Podróży Logos Tour. 

Mieszanka kultur - Chile, Argentyna, Urugwaj, Paragwaj, Brazylia

Pierwsza z prezentowanych ofert to tygel kultur. Jest to podróż do pięciu różnych krajów, od Pacyfiku aż po Atlantyk. Wycieczka rozpoczyna się zwiedzaniem Santiago de Chile, pełnego ludzi, kolorów i znanego z artystów. Nie zabranie też wizyty nad Pacyfikiem, zwiedzania malowniczego Valpariaso, portu czy zobaczenia panoramy miasta. Z Chile, pośród górskich widoków i różnorakich plantacji, uczestnicy udadzą się do Argentyny. Podczas wyjazdu do Ameryki Południowej, nie można zapomnieć o najwyższym jej szczycie- Aconcagua to kolejny z punktów tego wyjazdu. W Argentynie czeka wiele zabytkowych budowli, zapierające dech w piersiach Buenos Aires oraz degustacja wina w lokalnych winnicach. Pozostałości z okresu kolonialnego, będą czymś, co uczestnicy wycieczki będą mogli zobaczyć w Urugwaju. Jego stolica wraz z rozmaitymi atrakcjami, nie pozwoli nikomu się nudzić. Wodospady Iguazu, zachwycają nie tylko po stronie brazylijskiej, ale także w Argentynie gdzie przypada ich większa część. Uczestnicy będą mogli podziwiać to zjawisko naturalne, po obu jego stronach. Dla każdego wielbiciela tańca, barwnej kultury, kolejne z miejsc- Rio de Janeiro, będzie czymś wyjątkowym. Rio będzie miało nie tylko wydźwięk duchowy, poprzez liczne katedry i kościoły, ale też kulturalny- tamtejszy karnawał, poprzez swoją unikatowość, zapadnie na długo w pamięci. 

Coś specjalnego dla koneserów

Ten wyjazd, to oferta znacznie bardziej poszerzona i stworzona dla tych, którzy chcieliby jeszcze dokładniej zwiedzić dalekie regiony Ameryki Południowej. Zwiedzanie rozpoczyna się w Rio de Janeiro, gdzie oprócz zabytków, kościołów, uczestnicy będą mogli zobaczyć jedne z najpiękniejszych plaż świata. Dla miłośników przyrody i nie tylko, na pewno ciekawe będzie eksplorowanie Amazonki oraz możliwość znalezienia się w środku dżungli. Do tego park narodowy znajdujący się nieopodal wodospadów Iguazu, obserwacja zwierząt i gatunków roślin w Parku Narodowym Ziemi Ognistej. Ta wycieczka to przede wszystkim kontakt z naturą, spływ po rzekach, jeziorach, parki narodowe, a także spotkanie z jednym z większych lodowców Perito Moreno czy Andami. W ofercie także mnóstwo degustacji związanych z lokalną kuchnią i winiarniami na danym obszarze, pokazy tańca (Buenos Aires) i wiele, wiele innych. Także wizyta w parlamencie, dzielnicy portowej czy zabytkowe Palermo z ery kolonialnej, będą czymś, na co czekać będzie wielu uczestników tego wyjazdu. Tak szeroko rozbudowany program i jego różnorodność, pozwoli na odwiedzenie niemal całego kontynentu. 

Ameryka Południowa, jest miejscem, które zachwyci nawet najbardziej wymagających. Jest to przede wszystkim egzotyczna przygoda, tamtejsza kultura, natura, są bezapelacyjnie unikatowe i nie występują nigdzie indziej. To miejsce, gdzie stykają się ze sobą, tak różne kulturowo narody, gdzie z jednej strony możemy podziwiać deszczowe lasy Amazonki, a z drugiej być blisko najsuchszej pustyni świata. Dla tych, którzy kochają jedzenie i podróże z nim związane, nie ma lepszego miejsca do próbowania nowych rzeczy jak właśnie te obszary Ameryki. Lokalne jedzenie, ale także światowa stolica wina - Mendoza, to coś czego będziemy w stanie dostać w innym miejscu na świecie. W zależności od naszych zainteresowań, budżetu czy wolnego czasu, biuro podróży Logos Tour przygotowało zróżnicowane oferty, gdzie każdy może wybrać coś zadowalającego dla siebie.