Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
OK, nie pokazuj więcej
Serwis podróżniczy

Traviboo.com - nowa globalna porównywarka ofert hoteli z Polskimi korzeniami!

Data: 2016-06-30, Państwo: Polska

traviboo.com

Traviboo.com to nowa globalna strona pozwalająca poznać i porównać oferty dużej liczby hoteli (ponad 5 milionów ofert) oraz zarezerwować praktycznie dowolny hotel na świecie z gwarancją najniżej ceny. A czym różni się traviboo.com od istniejących serwisów porównujących oferty? Różnic jest wiele. Przede wszystkim traviboo.com posiada największą liczbę ofert spośród podobnych serwisów, serwis jest też niezwykle przejrzysty, prosty i atrakcyjny wizualnie. W przeciwieństwie do typowych stron posiada rozbudowany dział wsparcia nazwany TravibooCare, dzięki któremu użytkowcy dostają realną pomoc obsługi serwisu, od momentu planowania podróży, aż po jej realizację. Warto wspomnieć również, iż strona posiada wersję mobilną oraz organizuje liczne konkursy i specjalne promocje dla jej użytkowników.
 
Korzystając z traviboo.com można zaoszczędzić nawet do 80 procent wartości zarezerwowanych noclegów. Jest to wynik zniesionego jakiś czas temu parytetu cen narzucanego od wielu lat na właścicieli hoteli przez portale rezerwacyjne typu booking.com czy HRS. Od czasu wspomnianego zniesienia parytetu hotele mogą bez przeszkód oferować różne ceny na różnych portalach, co w praktyce sprawia, iż różnica w cenach jest znacząca. Dzięki temu zabiegowi jeszcze bardziej zyskały na znaczeniu porównywarki hoteli właśnie takie jak traviboo.com.

Argumentem do korzystania z wspomnianego serwisu są również Polskie korzenie portalu, który powstał w Polsce, dzięki zaangażowaniu naszych rodaków związanych od wielu lat z hotelarstwem, marketingiem i portalami turystycznymi.