Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
OK, nie pokazuj więcej
Serwis podróżniczy

Wyścig Autostopem do Chorwacji

Data: 2016-01-11, Państwo: Chorwacja, Polska

Wyścig Autostopem Poznań - Makarska

Źródło zdjęcia: addicted2fun

Nie macie jeszcze planów na tegoroczną majówkę? Lubicie podróże autostopem? Jeśli tak, to mamy coś, co powinno Was zainteresować.

Wyścig Autostopem

Zespół addicted2fun jak co roku przygotował dla Was Wyścig Autostopem. W poprzednich latach była Wenecja, Amsterdam, Budapeszt. W tym roku po raz czwarty będziecie mieli okazję wziąć udział w tym szalonym wydarzeniu, które stało się już poznańską tradycją.

W tym roku w wydarzeniu spodziewana jest rekordowa liczby 1000 uczestników.

Gdzie tym razem?

Jako cel tegorocznego wyścigu wyznaczono miejsce oddalone od Poznania o 1500 km. To plaża, słońce, ciepłe Morze Adriatyckie, zapierające dech w piersiach widoki… Tak, to Chorwacja, a dokładniej, MAKARSKA!

Na miejscu nie zabraknie rozmaitych atrakcji. Jak zwykle czeka Was dużo zabawy, imprez, integracje, koncerty, rozgrywki sportowe i dużo więcej.

Meta Wyścigu została ogłoszona 8 stycznia, podczas koncertu Goorala w Eskulapie, gdzie addicted2fun pokazało po raz kolejny, że potrafi urządzać dobre imprezy.

Kiedy ruszamy?

Sam Wyścig Autostopem rusza 30 kwietnia z Poznania i potrwa aż do 8 maja!

Zapisy natomiast ruszają 31 stycznia o godz. 18 pod adresem:http://wyscigautostopem.pl/zglos-sie/

Warto pilnować tej daty, by nie przeżyć rozczarowania! Z roku na rok Wyścig przyciąga coraz więcej zainteresowanych. W zeszłym roku w pierwszy dzień zapisów przyjęliśmy ponad 500 zgłoszeń.