Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
OK, nie pokazuj więcej
Serwis podróżniczy

Krakowskie hotele – jest w czym przebierać!

Data: 2015-10-29, Państwo: Polska

Pokój hotelowy

W Krakowie na turystów czeka przeszło 10 tysięcy pokojów w niemalże 180 hotelach do wyboru. Jest w czym przebierać, dlatego przy planowaniu swojego wyjazdu do tego malowniczego miasta bez problemu można znaleźć dla siebie odpowiednią ofertę – we właściwym standardzie, lokalizacji oraz cenie.

Dzisiaj wyszukanie ofert nie jest już takie skomplikowane – bez problemu można wypatrzyć ciekawe propozycje dla siebie oraz całej swojej rodziny. Działają specjalne serwisy internetowe skupiające obiekty noclegowe, a także niemalże każdy z nich ma swoje własne strony WWW. Wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki słowa „hotel Kraków”, aby od razu znaleźć dla siebie ciekawe oferty w swoim zasięgu finansowym.

Do wyboru, do koloru

Zgodnie z badanymi prowadzonymi przez Polską Izbę Turystyki województwo mazowieckie jest drugim największym rynkiem hotelowym w Polsce, zaraz po województwie mazowieckim. Do dyspozycji jest najwięcej hoteli trzygwiazdkowych – to aż połowa obiektów działających w mieście. Dodatkowo także do dyspozycji jest szeroka gama obiektów czterogwiazdkowych dla bardziej wymagających klientów, a ponadto podwyższa się liczba hoteli pięciogwiazdkowych, które stanowią aż 9% krakowskiej bazy hotelowej. Ma to związek przede wszystkim z dużą liczbą gości miasta, nie tylko z kraju, ale również zagranicznych.

Hotele położone są zarówno w centrum, w tym także przy Rynku Głównym czy w okolicy ulicy Floriańskiej, ale również jest wiele obiektów zlokalizowanych dalej, również na przedmieściach miast, które także cieszą się dużym powodzeniem, głównie w okolicy lotniska Balice. Można też dopasować obiekt hotelowy do swoich potrzeb pod kątem przestronności i wyposażenia pokojów, dostępnych udogodnień, na przykład restauracji, baru, kawiarni na terenie hotelu, zaplecza Spa, basenów, udogodnień dla dzieci czy też zaplecza konferencyjnego dla klientów biznesowych.

Jak wybrać dobry hotel?

Jak zostało już wspomniane, pod uwagę należy wziąć szereg kluczowych czynników, aby znaleźć dla siebie odpowiedni hotel spośród tych 180, które działają w Krakowie. Wyszukanie odpowiedniej oferty online nie stanowi przy tym żadnego problemu – na specjalnych serwisach można nawet określić swoje wymagania co do lokalizacji, ceny czy standardu, aby dowiedzieć się, jakie obiekty spełniają te wymagania. Warto także poszukiwać promocji i zwrócić uwagę na pakiety pobytowe dostępne w wielu hotelach – dzięki nim można nie tylko zapłacić jeszcze mniej, ale również skorzystać z innych udogodnień oferowanych przez hotel.

Do zapoznania się ze swoją ofertą zaprasza Hotel Witek znajdujący się w miejscowości Modlniczka, która położona jest niedaleko krakowskich Bronowic oraz zaledwie 6 kilometrów od międzynarodowego lotniska Kraków-Balice. Dla gości przygotowano tutaj komfortowe pokoje i apartamenty, dostępna jest restauracja, zaplecze konferencyjne i wiele innych udogodnień. Posiada on także certyfikat „Hotel Przyjazny Rodzinie”. Z pełną ofertą Hotelu Witek można zapoznać się pod adresem: http://www.hotelwitek.pl/.